Menu
Sepetim

SIKÇA SORULAN SORULAR

Ürün isminin başında (REPLİKA) yani klon ibaresi görmediğiniz tüm ürünlerimiz orjinaldir hepsinde barkod sorgulaması yapabilirsiniz.

Biz Hafta içi 12.00 'a kadar verilen siparişleri aynı gün içerisinde kargo yapmaktayız.Gönderim yaptığımız İl 'İstanbul' olup 800 km çevresindeki illere genellikle ertesi gün, 1500 km çevresindeki illere ise 2 gün sonra teslimat yapılmaktadır.

Türkiye'de hiç bir elektronik sigara ürünü veya yedek parçasının garantisi yoktur. Garantilidir diyen satıcılara itimat etmeyiniz. Dolandırılabilirsiniz!


Kargo poşetini her kargocu açtırmamakta bunun bizimle bir ilgisi yoktur biz tabi ki müşterilerimize açıp kontrol etmesini her hangi bir sorunda tutanak tutturmasını bizim açımızdan da iyi olmaktadır.Kargoyu kargo şubesinden teslim aldığınız taktirde açtırabiliyoruz tarafımızdan kargo şubesine resmi bir mail gönderilmekte buna istinaden açtırılmaktadır.


Teslimat süresi belirtilmedikçe hafta içi 12.00'a kadar verilen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler ise Pazartesi günü kargoya verilmektedir. Alışveriş esnasında belirtilen 1-3 iş günü gibi ibareler, kargo firmasının ürünü teslim etme süreleri olup, bizim kargoya verdiğimiz günden itibaren geçerli olan tahmini ortalama teslim sürelerdir. İklim koşulları, kargo firmasıyla ilgili olağanüstü durumlar ve tüketicinin adres bilgilerinin yetersiz olması durumunda teslimat süresi uzayabilir.,

Ürünlerin garantisi olmadığı için hiç bir şekilde değişim veya para iadesi olmamaktadır. (sadece ilk açıldığında sorunlu ise aynı gün bildirildiği taktirde değişim olmaktadır)
 
Ürünü kullandıktan sonra , beğenmedim iade etmek istiyorum… vs. gibi bir talep kesinlikle kabul edilmeyecek ve ürün iade alınmayacaktır

İki farklı tarihte satın aldığınız ürünleri tek kargoda birleştirme uygulaması genel bir uygulama olmayıp, mümkün olabilen ürünlerde mutlaka üyelerimize bilgi verilmektedir. Kargo bekletme ve/veya birleştirme uygulaması size en uygun kargo fiyatı anlaşması ile ve en düşük genel giderlerle (personel ve depolama) en uygun fiyatla ürünler sunulabilmesi ilkesine ilave yükler getirebildiğinden ancak çok özel ürün koşullarında mümkün olabilmekte ve bununla ilgili bilgiler tüm üyelerimize duyurulmaktadır. Bu çok özel koşullar dışında kargo birleştirme uygulaması maalesef mümkün olmamaktadır.

Sipariş sonrasında kargo takipleri aynı gün 22.00'a kadar bizde kayıtlı telefon numaranıza sms olarak gönderiyoruz. Telefon numaranızı yanlış veya eksik girmeniz durumunda canlı destek bölümünden yazıp kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünler anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo ile gönderilmektedir.

2500 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo masrafı alışverişlerde tarafımızca karşılanmaktadır. 2500 tl altında yapılan alışverişlerde il merkezlerine, mobil (ilçe.köy..vs) bölgelere sabit kargo ücreti uygulanmaktadır. Siparişinizin son aşamasında ürün fiyatına eklenmektedir.

Siparişiniz normal şartlarda kargoya verildikten sonra 1-3 iş günü içerisinde size ulaşacaktır. Oluşabilecek iç aksaklıklar tarafinıza mutlaka e-mail yolu ile bildirilecektir. Yaşanmasını hiç istemediğimiz bu tür aksaklıklar için şimdiden özür dileriz. Nüfusu 25.000 altında ve/veya Mng Kargo şubesi bulunmayan kimi ilçe, kasaba ve köylere haftanın belirli günleri teslimat yapılıyor olabileceğinden, bu yerlere teslimat sürelerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. 

Malesef,yalnızca online satışımız bulunmaktadır.Mağaza şeklinde bir yerimiz mevcut değildir.

Kargo firması ile yapmış olduğumuz anlaşma neticesinde, kargonuzun tesliminin yapılabilmesi için adresinize farklı zamanlarda olmak üzere 2 uğrama yapılacaktır. İki uğrama neticesinde de size ulaşamadıkları takdirde ürününüzü kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir.

Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde belirtmiş olduğunuz teslimat ve fatura adreslerini, ürün hazırlanma sürecine girmeden lütfen müşteri hizmetlerimize bildiriniz.

Adreste bulunamamanızdan dolayı iade edilen kargonuz hakkında, iletişim sayfası aracılığı bize bilgi vermeniz durumunda, kargonuz yeniden adresinize yönlendirilmektedir.

Evet mümkündür. Ancak herhangi bir aksilik yaşamamak için, şubeye gitmeden önce irtibata geçmenizi ve şubeden teslim almak istediğinizi belirtmenizi önermekteyiz. Aksi halde siz şubede iken, ürün size teslim edilmek üzere teslimata çıkarılmış olabilir.

Kargolarınızın nerede olduğunu hakkında detaylı bilgiye istediğiniz her zaman kargo firmasına ait olan telefonlardan ulaşabilirsiniz. Bilgilerde bir anormallik yada hata olduğunu düşünüyorsanız iletişim sayfası aracılığı ile bize bilgi vermenizi rica edeceğiz.

Çalışmış olduğumuz Kargo firmasının sadece hafta içi muhit teslimatları vardır.